SEMINÁŘE

Setkání, kde pozorujeme, co je možné proměnit, transformovat. Prožitkové semináře, rodinné konstelace, procesová práce. Setkání tady a teď. Léčení v kruhu, regrese, život mezi životy.
V kruhu je místo pro setkávání lidí, sdílení příběhů, bytí. Místo, ve kterém je možné vidět věci, které jsme přehlédli. Místo, kde je možné udělat změnu ve svém životě, pozorovat svoje zvyky, měnit je. Zbavovat se starého. Prožívat radost. V kruhu jsem průvodkyní. V kruhu jsem jednou z vás.

Nejbližsí termíny:

Druhé středy v měsíci – Praha 1
Pravidelné večery rodinných konstelací v překrásném prostoru Touch Therapy na Praze 1, 18 – 21 hodin. Chcete-li přijít, napište a rezervujte si místo.
Nejbližší termíny: 8. dubna 2020 
Příspěvek dobrovolný, doporučený 250-500 dle vašich možností.

 

Od jara připravuji celoroční kurz Kruh života – smrti – života. Půjde o čtyři víkendové semináře, během nichž se setkáme se zrozením, dětstvím, dospělostí, smrtí i tím, co je na druhé straně. Pokud chcete své místo v Kruhu, napište mi na jsemvkruhu@gmail.com. Pokud víte o nějakém hezkém místě, kde by bylo možné setkání uspořádat, dejte vědět.Na podzim, po sezóně workshopů na festivalech, jsem začala asistovat dvouletý výcvik Průvodce na cestě u Petra Málka ve Zdebořicích. Je to velká inspirace vidět ty, kteří teprve začínají s konstelacemi a moci s nimi sdílet a předávat jim své zkušenosti. Výcvik je pro uzavřenou skupinu, ale považuji ho za důležitou součást svého života a důležitou součást mé práce s ostatními, proto jej zde zmiňuji.

 

 

Proběhlé:

ArtivistLab – listopad 2019 – leden 2020
V rámci výstavy Země je moje milenka ateliéru Nových médií II v pražském ArtivistLabu se udály dvě setkání v kruzích.
19. listopadu 2019 – Rodinné konstelace a procesová práce
17. ledna 2020 – Kruh: Všechno, co má tělo

Meditace v Přestupce
V rámci kampaně na podporu žižkovské Přestupní stanice si několik z vás zakoupilo meditační odměnu. Mohli jste si vybrat ze dvou možných meditací a to mindfulness (ve čtvrtky) a nebo vedenou meditační terapií (neděle). Setkáváme se v Přestupní stanici na Chelčického 17, Praha 3. 

Na leden 2020 připravil tým Sebefestu zimní edici tohoto skvělého festivalu, kde jsme se mohli potlat – vedla jsem zde rodinné kostelace a kruh vědomého doteku. Více info zde.

16. – 23. srpna jsme spolupořádali s přáteli týdenní festival The Path Summer Camp pro dospělé i děti – s workshopy, hrami, hudbou a tancem. Je určen především pro nám blízké, pro ty, kdo pracují na poli procesové práce a chtějí prohloubit zkušenost s ní. Máte-li zájem se zúčastnit, pište na thepathcamp@gmail.com

28. – 30. června Sebefest v ráji, společný víkend jógy, hudby a procesové práce. Událost zde.
“Zrelaxujte se v ráji a poznejte hloubku své podstaty. Abychom si udrželi psychickou rovnováhu, potřebujeme v sobě vyvážit prvky všech živlů se kterými budeme pracovat celý víkend s respektem k přírodě s různými druhy terapií od pohybu, hudby, zpívání a malování.”

5. června 2019 Rodinné konstelace v Libni 

Duben-květen 2019 Kurz mindfulness meditace v Přestupní stanici

a předtím nebyl tenhle web, tak to nechme minulosti.